Newsletter

Zestawy fotowoltaiczne

FOTOWOLTAIKA

Naszym zadaniem jest spowodować, aby Twoje rachunki za prąd zmniejszyły się przynajmniej o 50%. Dzięki dofinansowaniu z programu PROSUMENT możemy to uczynić. Tylko w tym roku masz możliwośœć uzyskania 40% dotacji z śœrodków NFOŚŒiGW. Po 2015 nadal będzie możliwoœść uzyskania wsparcia, w wysokoœci 30%. Dodatkowo, ustawa o OZE wprowadza zasadę „Net-metering”, czyli sposób rozliczania dla prosumementów energii elektrycznej, zgodnie z którym energia z własnej mikroinstalacji i dostarczana do sieci jest rozliczana poprzez odejmowanie jej od iloœści energii pobranej z sieci w okresie półrocznym.

Jesteœśmy ekspertami i zapewniamy kompleksową obsługę. Stworzymy dla Ciebie projekt, pomożemy uzyskać dofinansowanie i zamontujemy twoją instalację fotowoltaiczną. Stawialiœśmy pierwsze kroki od początku programu PROSUMENT i złożyliśœmy już ponad 50 wniosków dla naszych klientów.

Panele fotowoltaiczne BYD wykonane w technologii polikrystalicznej (najbardziej wydajne w naszej strefie klimatycznej) to bardzo dobra wydajnoœść przy niskiej cenie. Zabezpieczone przed uszkodzeniami twardym szkłem antyrefleksyjnym.

Stosowane do budowania małych systemów jak i dużych farm solarnych. Zaangażowanie firmy Eging PV i nieustanny rozwój w zakresie produkcji gwarantuje wysoką jakośœć modułów fotowoltaicznych. Gwarancja na produkt : 12 lat Gwarancja pracy : 90% mocy nominalnej przez 12 lat i 80% w 30 lat licząc od dostawy.

Posiada Certyfikaty UE : TUV, IEC 61215, IEC 61730 VDE, IEC 61215, ICE 61730, MCS, CE

Przekonaj się o jakoœści naszych usług i sprawdźŸ uzyski z naszej przykładowej instalacji w Lesznie (2,4kW):

http://178.252.41.87:8080/

Skorzystaj z 40% dotacji na instalację fotowoltaiczną i stań się prosumentem już dziśœ!

 

Zobacz załączone materiały:

Zadaj pytanie